Půjčky on-line - nabídka / poptávka

Pravidla pro používání webu

Půjčky on-line » Pravidla pro používání webu

Web slouží k přidávání poptávky a nabídky podle pravidel uvedených níže. Za obsah vložených inzerátů odpovídá výhradně autor.
Společnost neshromažďuje žádná osobní data, která by mohla identifikovat specifickou osobu. Na stránkách jsou obsaženy reklamní pole třetích stran, především reklamního systému Google Adsense. Provozovatel neodpovídá za reklamní sdělení zobrazená v těchto reklamních polích. V souvislosti se zobrazováním reklam na těchto stránkách mohou třetí strany umísťovat soubory cookie v prohlížečích uživatelů, číst je nebo používat webové signály ke sběru údajů vyplývajících ze zobrazování reklam.
Vložením inzerátu souhlasí uživatel s těmito pravidly a dále uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. Uživatel rovněž uděluje provozovateli souhlas s případným marketingovým kontaktem, především formou emailu.

Pravidla pro inzeráty

Z důvodu zkvalitnění inzerce, jsme byli nuceni zpřísnit pravidla inzerce půjček. Pokud nedodržíte jakékoliv pravidlo, nemusí být Váš inzerát zveřejněn, čtěte tedy prosím pozorně následující řádky.

Základní pravidla

Povolujeme přidání stejného inzerátu pouze jednou týdně, to znamená, že v jednom týdnu se Vaše inzerce půjček nesmí opakovat. Pokud však nabízíte různé produkty, můžete je inzerovat zvlášť jednou denně. Pokud chcete inzerovat bez omezení, napište nám na admin@pujcky.zdarek.com a my Vám obratem zašleme ceník inzerce.

Inzeráty pište prosím s diakritikou (háčky a čárky), nepoužívejte VELKÁ PÍSMENA a několik po sobě jdoucích znaků jako: !!! ??? …

Pravidla pro poptávku

U poptávky se nemusíte podepisovat, stačí Vaše křestní jméno, jediný povinný kontaktní údaj je vaše e-mailová schránka, ta je mimo jiné důležitá pro editaci nebo smazání inzerátu.

Pravidla pro nabídků

Díky stále se rozšiřujícím úvěrovým podvodům jsme nuceni zpřísnit pravidla právě pro nabídku půjček, držte se tedy následujících zásad:

Nabídku musíte podepsát celým jménem a názvem společnoti, např. Jan Novák, Firma s.r.o.

Nestačí nám pouze jméno společnosti, musí tam být i Vaše celé jméno! Ověřujeme na justice.cz a rzp.cz.

Zakazujeme zde inzerovat

Zakazujeme zde inzerovat nabídky půjček, u kterých se vybírají poplatky předem, nabídky půjček s volaním na placenné linky 900, sms půjčky (sms platby), nabídky na oddlužení od pochybných firem.

Zakazujeme zde doporučování.

Zamítnutí inzerátu bez udání důvodů

Vyhrazujeme si právo zamítnout inzerát bez udání důvodů, tímto se snažíme chránit návštěvníky stránek především před úvěrovými podvodníky.

Postih za porušení pravidel

Pokud porušíte nějaké pravidlo, pravděpodobně Vám nebude inzerát schválen, pokud budete soustavně porušovat pravidla můžeme Vám smazat všechny Vaše inzeráty a zakázat přístup na tyto stránky!

Stránky mají časové omezení na vkládání inzerátů (max. 1 inzerát za den), častější vkládání se považuje za porušení pravidel.

Přidat inzerát zdarma
Zpět na hlavní stranu


Copyright (c) 2007-2020 Pujcky.zdarek.com
Odkazy | Pravidla webu

Rychlá půjčka CFIG SE