Půjčky on-line - nabídka / poptávka

RPSN 3113 %. Nenaleťte, když si potřebujete rychle půjčit peníze!

Potřebujete co nejrychleji peníze? V tomhle případě ale raději dvakrát měřte a jednou podepište úvěr. Radost z lehce nabytých peněz by mohlo rychle vystřídat nemilé překvapení, kolik že musíte opravdu splatit.

Stačí vám 5 000 Kč, ale chcete je mít na účtu do druhého dne bez ručitele? Pak jsou řešením mikropůjčky. Ty se tváří mírumilovně, jejich pravá tvář je ale ve většině případů naprosto jiná.

Cože? RPSN 3113 %?
Úroková sazba vypadá dobře. Ale zkontrolovali jste si i RPSN? Úrok ukazuje pouze cenu vypůjčených peněz. RPSN v sobě ukrývá veškeré náklady spojené s půjčkou. Tam patří například poplatky vztahující se k posouzení žádosti, poplatky za správu úvěru, vedení účtu, pojištění schopnosti splácet a další. Nemilým překvapením tak může být, že roční procentní sazba nákladů u rychlé půjčky může dosáhnout až několika tisíců procent.

Vyhněte se neznámým firmám
Nebankovní mikropůjčky nepodléhají regulaci zákona o spotřebitelském úvěru, takže je může nabízet téměř každý. U některých firem se tak dočkáte neférového jednání. Nalákají vás na poskytnutí půjčky zdarma, ale pak přijdou na řadu poplatky, a vám se protočí panenky. Poplatky za zaslání upomínky, pokuty za opožděné splacení a nedodržení nesmyslných podmínek úvěru. Váš dluh rychle naroste o několik tisícovek, ani nemrknete.

A jak tedy nenaletět?
Pokud vám nepůjčí peníze v bance, existují i nebankovní společnosti, které vám poskytnou podobné podmínky. Půjčujte si ovšem jen od těch prověřených. Na jejich etiku dohlíží Česká leasingová a finanční asociace (ČLFA). Pod tu spadá například společnost Cofidis, která se zavázala k dodržování etického kodexu úvěrování.

Například se spotřebitelským úvěrem „Hotovost“ od společnosti Cofidis budete mít peníze na účtu do 24 hodin po schválení. Všechny úkony spojené s úvěrem jsou zcela bez poplatků: vedení úvěru, mimořádné splátky, předčasné splacení úvěru. Na on-line kalkulačce, kterou mají na svých stránkách, si můžete navíc zkontrolovat všechny parametry své půjčky.


Copyright (c) 2007-2020 Pujcky.zdarek.com
Odkazy | Pravidla webu

Rychlá půjčka CFIG SE